منو

باتری اوربیتال1سیلور 66 آمپر-پایه کوتاه

 • نوع باتری: سیلد(اتمی)
 • نام باتری : اوربیتال1سیلور 66 آمپر-پایه کوتاه
 • آمپراژ : 66 آمپر-پایه کوتاه
 • ولتاژ : 12ولت
 • آرایش قطب ها : قطب چپ
 • نوع پایه : پایه کوتاه
 • ساخت شرکت : سپاهان
 • استانداردها : مطابق کلیه استانداردهای ایران و اروپا
 • گارانتی : 15 ماه
 • تست دینام رایگان
 • با نصب و ارسال رایگان در استان تهران و البرز
موجودی: ناموجود
 • قیمت محاسبه شده با دریافت باتری داغی هم آمپر می باشد.
13,028,400 ریال
12,408,000 ریال

باتری اوربیتال1سیلور

باتری های خودرویی استاندارد با استفاده از شبکه های سرب – کلسیمی راه حل اقتصادی برای خودروهای با مصرف کننده متداول هستند. که این نوع باتری شامل باتری اوربیتال سیلور می باشد. طراحی این باتری ها به گونه ای است که با مصرف آب کم و بدون نیاز به مراقب خاص از طرف مصرف کننده، جوابگوی نیاز خودروهای با مصرف پایه باشند.

 

خرید باتری ماشین از باتری کار

باطری ماشین یک باتری قابل شارژ است که وسیله نقلیه را با تبدیل انرژی به جریان الکتریکی مجهز می کند.باید گفت باتری خودرو که در بسیاری از مواقع خیلی غافلگیر کننده عمل می کند و باعث عدم روشن شدن خودرو می گردد به راحتی و با بررسی و چکاپ ساده ماهانه می توان از خرابی زود راس آن جلوگیری کرد.

خرید باتری ماشین در باتری کار به دو صورت انجام می شود که در ادامه به آن می پردازیم:

سفارش تلفنی و نحوه انجام آن:

با شماره گیری 8-02188540537 یا 02145405 می توانید با باتری کار تماس گرفته کارشناسان فنی ما پاسخ گوی شما خواهند بود  و به شما به صورت رایگان مشاوره می دهند تا بتوانید بهترین باطری مناسب خودرو خود را انتخاب نمایید.

سفارش آنلاین و نحوه انجام آن:

باتری کار بعد از وارد شدن به سایت به قسمت خرید باتری ماشین بروید. خودروی خود را انتخاب کرده و بعد از انتخاب باتری مناسب خودروی خود گزینه خرید را بزنید و به صورت آنلاین سفارش خود را درج نمایید.

همکاران ما به فاصله 30 الی 45 دقیقه باتری را به صورت رایگان برای شما ارسال و نصب می کنند و می توانید هزینه مربوط به باتری را در محل پرداخت کنید. ضمنا توجه داشته باشید که قیمت باطری ماشین باتری کار با احتساب باتری فرسوده می باشد.

راهنمای خرید باتری ماشین

اتمی یا اسیدی بودن باتری. همانطور که مستحضرید در بازار باتری در دو نوع خشک و تر عرضه می گردد. نسل جدید کلیه باتری ها، باتری خشک، سیلد یا اتمی نامیده می شود که علاوه بر اینکه نسبت به نوع دیگر از عمر طولانی تری برخوردار است، آلودگی کمتری برای محیط زیست ایجاد می کند. ضمنا این باتری ها نیاز به کنترل و نگه داری و اضافه کردن اسید ندارد. لازم به ذکر است کلیه باتری های ارائه شده در سایت باتری کار اتمی می باشد.

مارک و برند باتری

انتخاب بهترین برند باتری هم تاثیر بسزایی در رضایت شما خواهد داشت. قیمت باتری بر مبنای آمپراژ باطری خریداری شده و کسر قیمت روز باتری فرسوده ی شما خواهد بود. باتری ها دارای دوره گارانتی 6 تا 31 ماهه هستند. سال هاست که صبا باتری، برنا باتری، سپاهان باتری و... با تولید نوع اتمی و اسیدی با کیفیت، با طول عمر طولانی به مشتریان خود خدمات مفیدی ارائه می دهند.

شرایط آب و هوایی تاثیر بسزایی در نوع باتری ماشین دارد.

اگر شما در اقلیم سرد سکونت دارید باید از باتری برای خودروی خود استفاده کنید که روی آن برچسب N مهر شده است. این نوع بچسب به معنی North یا همان شمال می باشد که نشانگر قابلیت و توانایی این نوع باتری در مناطق سردسیری می باشد. از سوی دیگر، باتری هایی با برچسب S یعنی South مناسب مناطق گرمسیری هستند. ناگفته نماند که شما باید از مقاومت پوسته ی باتری در هر شرایط آب و هوایی اطمینان کسب کنید.

گارانتی

باتری های موجود در بازار اغلب دارای گارانتی هستند. باتری ماشین ممکن است پس از نصب و تست دچار مشکل می شود که در این صورت شرکت گارانتی دهنده موظف به برطرف کردن مشکل است.

لازم به ذکر است که باتری اوربیتال سیلور در آمپراژ های تا 74 آمپر گارانتی 15 ماهه و در آمپراژهای بالاتر در خودروهای سنگین گارانتی 12 ماهه ارائه می دهد.

 

مزایای نصب باتری توسط باتری کار  :

مهم ترین مزیتی که باتری کار در تعویض باتری ماشین در محل دارد، عدم حمل یک وسیله سنگین به نام باطری ماشین است. علاوه بر این باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود. اما این کار مزیت های دیگری نیز دارد که ما را از دیگران متمایز می سازد:

·       سفارش تلفنی

با تماس با شماره های 8-02188540537 یا 02145405 می توانید به صورت تلفنی از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و بهترین باطری ماشین مناسب خودرو خود را سفارش دهید.

·       نصب و ارسال رایگان در محل

بعد از سفارش باطری ماشین باتری کار از نزدیک ترین فروشگاه محل شما باتری را ارسال کرده و نهایت تا 40 دقیقه کارشناسان ما نزد شما خواهند بود.

·       تست دینام و برق خودرو

کارشناسان ما با قرار گرفتن در محل اولین کار را تست دینام و برق خودرو می دانند که این کار به صورت رایگان توسط کارشناسان ما صورت می گیرد.

·       پرداخت در محل

یکی از مهم ترین مزیت سفارش از باتری کار پرداخت در محل است به این دلیل که شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده باطری را سفارش داده و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

 

روش های تست باتری ماشین

روش تست بسیار ساده است. شما باید از یک ابزار ویژه به نام  تستر باتری  استفاده کنید. تستر بار شامل  بار قرار گرفته روی  باتری است که دو برابر ظرفیت آن است. ایده این است که تستر بار را  در هنگام روشن شدن  موتور ماشین به کار ببرید. این  موضوع بسیار مهم است، زیرا باطری ماشین نه تنها باید شارژ شود، بلکه باید شارژ را هم هنگام خاموش شدن موتور در خود حفظ کند.

برای استفاده از یک تستر باتری باید باتری را از شارژر جدا کنید و چند ساعت کنار بگذارید سپس با سیم نازک مثبت به قطب مثبت وصل کرده سپس پین فلزی تستر را به قطب منفی باتری وصل نمایید.

 

نشانه های ضعیف شدن باتری خودرو

واضح ترین نشانه ضعیف شدن باطری ماشین این است که باتری خودرو شما در حالت شارژ کامل نتواند دوباره پیشرانه را روشن کند. البته این قضیه می تواند ناشی از وجود ایراد در مدل شارژ باطری ماشین نیز باشد. بنابراین باید به دقت چک شود.

با این وجود اگر سیستم شارژ مشکلی نداشته باشد، بدین معنی است که باطری ماشین ضعیف شده است. همچنین با دانستن عمر باتری، نیز می توانید زمان تعویض باتری ماشین را متوجه شوید چون باتری های معمولی به صورت متوسط عمری بین یک تا دو و نیم سال دارند.

 

دو نشانه از نشانه های خرابی باتری ماشین

1.     موتور هندل می زند اما روشن نمی شود

اگر موتور هنگام چرخاندن سوییچ می چرخد یا صدای استارت می دهد، اما روشن نمی شود به احتمال قوی عیب از باطری ماشین است. و شاید هم استارتر مشکل داشته باشد. اما 94 درصد اوقات عیب از باتری است حتی اگر ماشین خیلی خوب استارت بزند. اگر آمپرسنج به شما اعلام کند که وضعیت باتری خوب است، ممکن است چند ولت کمتر از میزان نیاز ماشین باتری وجود داشته باشد. در این هنگام هر چه قدر هم که استارت بزنید، خودرو روشن نخواهد شد و باید از کابل های اتصال ساز استفاده کنید تا روشن شود. هنگامی که خودرو روشن شد اتصال کابل را قطع کنید و صبر کنید تا به مدت 30 دقیقه موتور کار کند تا آلترناتور یا دینام بتواند باتری را مجدد شارژ کند. پس از یک ساعت وقتی به خانه یا مکانی امن رسیدید مجددا امتحان کنید.

2.     سیاه شدن نشانه گر باطری ماشین

سیاه شدن نشانه گر باتری ماشین خبر از خرابی باتری اتمی در خودرو ها می دهد. برخی از باتری های اتمی به یک نشانه گر ویژه سبز رنگ مجهز هستند. معمولا پس از سپری شدن مدت زمان خاص سیاه شدن نشانه گر باتری ماشین طبیعی است، بنابراین اگر پس از گذشت مدت زمان معینی از شروع به کار باطری ماشین شما نشانه گر ویژه موجود در آن از سبز رنگ به رنگ هایی مانند زرد یا قرمز یا مشکی تغییر یابد

 

قیمت باطری ماشین به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

 


باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

 

مشخصات فنی باتری اوربیتال1سیلور 66 آمپر-پایه کوتاه

ظرفیت باتری
66 آمپر-پایه کوتاه
طول
243 میلی متر
عرض
175 میلی متر
ارتفاع
189 میلی متر
وزن
15625 کیلو گرم
نوع پایه جعبه
L3
نوع قطب
پایه کوتاه
آرایش قطب
قطب چپ

نظرات و پیشنهادات

یک دیدگاه بنویسید