منو
وسایل ضروری خودرو در تابستان

وسایل ضروری خودرو در تابستان


در این مقاله از باتری کار با 5 وسیله کاربردی و مورد نیاز خودرو در تابستان آشنا شوید.

با شروع فصل تابستان ، سفرهای جاده‌ای دوباره بیشتر می شود. اگر جزو کسانی هستید که از خودرو به‌عنوان وسیله‌ی نقلیه در سفرهای جاده‌ای طولانی استفاده می‌کنید، باید به فکر سرحال کردن و تمیز نگه داشتن خودروی خود باشید تا در سفرهای تابستانی، تجربه‌ی سواری در جاده برای سرنشینان قابل تحمل‌تر باشد.

سطل، کیف و کیسه زباله
شاید خرید سطل زبانه برای خودرو ایده‌ی چندان مهمی به‌نظر نرسد، اما کافی است که یک‌بار سفر جاده‌ای طولانی را تجربه کرده باشید تا داشتن سطل یا کیسه‌ی زباله‌ی خودرو، ‌به‌یکی از اولویت‌های مهم فهرست لوازم مورد نیاز سفر تبدیل شود. انواع سطل زباله‌‌ی خودرو با قابلیت اتصال به بخش‌های مختلف کابین در بازار موجود است که می‌توان با خرید آن‌ها با قیمت مناسب، از کثیف و پر شدن شدن فضای داخلی خودرو با قوطی‌های نوشیدنی و ... جلوگیری کرد.

آفتاب‌گیر
آفتاب‌گیر یکی از ضروری ترین لوازم در سفرهای تابستانی است که از بالا رفتن حرارت زیاد ماشین جلوگیری می‌کند؛ به‌خصوص زمانی که روکش‌های صندلی پس از پارک خودرو در آفتاب داغ می‌شوند، هم برای راننده و هم برای سرنشینان غیر قابل تحمل است. در بازار انواع آفتاب‌گیر با اندازه‌های مختلف و حتی طرح‌های رنگارنگ برای کودکان موجود است که قیمت مناسبی هم دارند.

لوازم شست‌ و شو
با خرید پکیج کامل شست و شوی خودرو شامل مایع شوینده، اسپری مخصوص تایرها، اسپری خوش‌بو کننده، اسپری مخصوص براق‌کننده‌ی شیشه‌ها و اسپری واکس بدنه در کمترین زمان می‌توان به نتیجه ی دلخواه رسید.

پاک‌کننده‌های چرم و روکش صندلی‌
با توجه به شیوع ویروس کرونا برای تمیز نگه‌داشتن صندلی‌هایی که در مسافرت بیشتر از حد معمول مورد استفده قرار می‌گیرند، باید از پاک‌کننده‌های مخصوص استفاده کرد. باتوجه به روکش‌های استفاده شده در خودرو، انواع پاک‌کننده‌های پارچه و چرم موجود است که معمولاً کیفیت مناسبی دارند.
جارو برقی
استفاده از جارو برقی برای تمیز کردن بخش‌هایی که دسترسی به آن مشکل بوده، مانند زیر صندلی‌ها و کنج پنل‌های کابین بهترین راهکار ممکن است. انواع جارو برقی‌های بزرگ یا کوچک فندکی برای خودرو در بازار موجود است که باتوجه به کاربرد، قدرت، ظرفیت مخزن و لوازم جانبی قیمت‌های متفاوتی دارند.

برای اطلاع از قیمت باطری ماشین به بزرگترین سایت فروشگاه آنلاین فروش باطری ماشین مراجعه کنید.