منو
عجیب ترین آپشن های خودرو ها

عجیب ترین آپشن های خودرو ها


از روزی که خودرو ها اختراع شده اند، کمپانی ها به فکر آپشن های مختلفی بودند و روی خودرو های خود پیاده سازی کردند که بتوانند رقیب بزرگ تری برای رقیب های خود باشند و یکی از نکاتی که خیلی راحت می توان در میان رقیب ها از همه بهتر بود همین آپشن ها هستند.

 

کالسکهٔ موتوردار با سر اسب

موتور با سر اسب

در اخرای قرن نوزدهم اوریا اسمیت که مخترع سرشناس آمریکایی بود دست به ساخت کالاسکه ای موتور دار زد که روی این کالاسکه سر اسبی را گذاشت آن هم به این دلیل که اگر اسب های کالاسکه این کالاسکه موتور دار را دیدند نترسند و رم نکنند!

 

داشبورد پذیرایی

داشبورد پذیرایی

امروزه خوردن و آشامیدن در خودرو ممنوع شده آن هم به دلیل حواس پرتی راننده اما در دهه پنجاه میلادی که هنوز این ممنوعیت وجود نداشت خیلی از کمپانی های آمریکایی در داخل ماشین داشبورد مخصوص پذیرایی ساختن که خودرویی با نام کادیلاک الدورای بروآم از معروف ترین آن ها بود.

 

فرمان فضایی از عجیب ترین آپشن های خودرو ها

فرمان فضایی

در سال 1965 شرکت فورد یک خودرویی طراحی کرد که فرمان آن فضایی بود خودرویی با نام مرکوری پارک لین، اوایل که این خودرو بسار وسوسه کننده بود و رانندگی با آن هیجان خاصی داشت اما در زمان کوتاهیی این فرمان منسوخ شد و هنوز که هنوز است، فرمان های گرد از راحت ترین و محبوب ترین فرمان در دنیا است.

 

یخ ساز

یخ ساز

شرکت تویوتا در دهه هشتاد میلادی یک خودرویی با نام خودرو خانواده  وارد بازار کرد، این خودرو به صورت ونی بود.یکی از دلیل هایی که شرکت تویوتا این خودرو ونی را خانوادگی خواند این بود که این خودرو حتی یخ ساز هم داشت، در واقع اولین کمپانی بود که داخل خودرو شخصی فریزر نصب کرد.

 

دوش آب سرد

دوش آب سرد

هوندا سی آر وی زمانی که در سال 1995 به بازار وارد شد، یکی از عجیب ترین آپشن ها را داشت!! دوش آب سرد!  یکی دو سال بعد، این آپشن از روی این خودرو برداشته شد، اما دوش های آب قابل نصب روی ماشین با برند های مختلف خودرو در بازار موجود است، جالب این است که این دوش ها هم آب سرد دارن هم آب گرم.

 

چتر نگه دارنده از عجیب ترین آپشن خودرو ها

چتر نگه دارنده

در بالا شما را با آپشن آب سرد متعجب کردیم!! اکنون یک آپشن عجیب تری پیش روی شماست.! جای قراردادن چتر روی در خودرو !!! رولزرویس با مبلغ 1000 دلار یعنی 25 میلیون تومان در قرن بیست و یکم، این آپشن را روی خودرو خود نصب کرد. چتر های خیس در عرض یک دقیقه درون این محفظه ها خشک می شود.

 

چراغ برف‌پاک‌کن دار

چراغ برف پاک کن دار

اگر خاطرتان باشه در دهه های هفتاد بنز های فوق العاده لوکسی وارد بازار ایران شد. که به آن ها بنز کپل می گفتند این بنز ها یکی از عجیب ترین و در واقع فوق العاده ترین آپشن ها را داشت آن هم چراغ برف پاک کن دار بود.

 

خوش‌بوکنندهٔ اتوماتیک

خوش بو کننده اتوماتیک

خودرو فیات 500 این خودرو یک آپشن با مزه دارد آن هم این است که داخل خودرو خوش بو کننده اتوماتیک دارد، به جز خودرو فیات، شرکت مرسدس بنز هم اگر بخواهید این آپشن را روی خودرو شما نصب خواهد کرد.

 

کمپینگ

کمپینگ

جالب این است بدانید آئودی کیو به فکر طبیعت گردی شما نیز می باشد، ست کمپینگ داخل این خودرو، همان چیزی است که طبیعت دوست ها آرزوی آن را دارند.

 

آسمان پرستاره

آسمان پر ستاره

اگر درآمد خوبی داشته باشید، می توانید آسمان را نیز به داخل خودرو خود بیاورید. کمپانی لوکس رولزرویس در یکی از مدل های معروف خود یعنی خودرو فانتوم به شما این اجازه را داده که در خودرو خود آسمان مصنوعی داشته باشید. البته مبلغ این آپشن چیزی حدود 300 میلیون می باشد یعنی 12 هزار دلار.

 

برای باطری ماشین باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

 

قیمت باطری ماشین به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

 

مزایای نصب باتری توسط باتری کار :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

 


باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری شبانه روزی در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پورشه کاین کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

یک دیدگاه بنویسید