منو
باطری ماشین کیا کارنیوال

باطری ماشین کیا کارنیوال


باتری کار در این مقاله می واهد راجب باطری ماشین کیا کارنیوال صحبت کند.

کیا کارنیوال که در بازار های جهانی این ماشین را با نام کیا سدونا می شناسند بزرگترین کیا در کلاس ماشین های MPV است که دومین نسل این ماشین در یک بازع زمانی دو ساله وارد کشورمان شد.

نسل اول کیا کارنیوال در سال 1998 رونمایی شد. نسل دوم این خودرو به تعداد محدود در ایران نیز فروش داشت، اما نسل سوم کیا کارنیوال با طراحی سال 2014 و ظاهر مشابه سورنتو هرگز به کشورمان نرسید..

این خودرو به یک مووتور 4 سیلندر 2.5 لیتری توربو شارژ مجهز می شود که البته یک سیستم هیبریدی نیز آن را همراهی می کند. کیا کارنیوال 2021 در برخی بازار ها با موتور دیزلی نیز عرضه می شود.

تعداد کمی عکس از فضای داخلی تین ون منتشر شده. اما همین تعداد کم گویای طراحی لوکس و آینده نگری است که خودرو سازی کیا برای نسل جدید کارنیوال در نظر گرفته.

برای باطری ماشین کیا کارنیوال باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای هیوندا ورنا می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک کیا کارنیوال باتری های 70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ  70است.

مشخصات فنی باطری کیا کارنیوال

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 70 آمپر

·        فضای جای گیری  22.5*17.6*25.7 سانتی متر

قیمت باتری کیا کارنیوال به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو کیا کارنیوال کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.