منو
باطری ماشین هیوندا ورنا

باطری ماشین هیوندا ورنا


در این مقاله از باتری کار راجب باطری ماشین هیوندا ورنا صحبت خواهیم کرد، امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

خودروی هیوندای ورنا محصول سالا 2004 کشور کره جنوبی می باشد که دارای موتور 4 سیلندر با حجم 1600 سی سی می باشد. که حداکثر قدرت موتور این خودرو 105 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه می باشد.

این خودرو دارای 5 دنده دستی بوده که حداکثر سرعت آن 175 کیلومتر در ساعت است. ورنا به لحاظ مصرف سوخت شهری بسیار بهینه بوده و در حدود 9.4 لیتر در هر صد کیلومتر مصرف می کند که این مصرف سوخت در بیرون از شهر به 5.6 لیتر در هر صد کیلومتر می رسد.

از تجهیزات این خودرو می توان به ترمز ABS  و EBD ، کیسه هوار برای راننده و سرنشینان اشاره کرد.

برای باطری ماشین هیوندا ورنا باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای هیوندا ورنا می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک هیوندا ورنا باتری های 55 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 55 است.

مشخصات فنی باطری هیوندا ورنا

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 55 آمپر

·        فضای جای گیری 19 * 17.5 *24.2سانتی متر

قیمت باتری هیوندا ورنا به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو هیوندا ورنا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.