منو
باطری ماشین های میتسوبیشی

باطری ماشین های میتسوبیشی


باتری کار سامانه فروش آنلاین باطری ماشین در این مقاله می خواهد راجب خودرو های شرکت میتسوبیشی صحبت کند، امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

شرکت خودرو سازی ژاپنی، که به عنوان شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان از لحاظ شمار خودرو های تولیدی محسوب می شود. این شرکت بخشی از گروه صنعتی میتسوبیشی به شمار می آید. که در گذشته بزرگترین گروه صنعتی ژاپن بود.

شرکت میتسوبیشی به عنوان تولید کننده خودرو، کار خود را در حوزه خودروسازی عملا در سال 1917 آغاز کرد  اولین سری خودرو در ژاپن مدل A محسوب می شد و پس از آن خودروی سدان که بر اساس خودروی فیات 3 ساخته شد. مجموعه شرکت میتسوبیشی امروزه بیش از 500 شرکت نه تنها در زمینه خودرو که در زمینه های مختلف  صنعتی و تجاری مثل صنایع هوایی، فلزات سنگین، گمرک، بیمه، بانکداری و حتی صنایع غذایی دارد و در سراسر دنیا فعال است.

اکنون باتری کار به باطری ماشین مدل های مختلف این شرکت خودرو سازی می پردازد.

·       میتسوبیشی لنسر

باتری فابریک میتسوبیشی لنسر باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

·       میتسوبیشی میراژ

باتری فابریک میتسوبیشی میراژ باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

·       میتسوبیشی  ASX

باتری فابریک میتسوبیشی ASX باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

·       میتسوبیشی اوتلندر

باتری فابریک میتسوبیشی اوتلندر باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

·       میتسوبیشی گالانت

باتری فابریک میتسوبیشی گالانت باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

قیمت باتری های میتسوبیشی به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو های میتسوبیشی کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود