منو
باطری ماشین های مدل c خودروی مرسدس بنز

باطری ماشین های مدل c خودروی مرسدس بنز


در این مقاله از باتری کار می خواهیم راجب کلاس های مرسدس بنز صحبت کنیم و بگوییم برای هر کدام از این خودرو ها چه باطری مناسب است باتری کار سامانه فروش اینترنتی باطری ماشین

مرسدس بنز c300

نسل سوم مرسدس بنز سی کلاس در نمایشگاه خودروی ژنو سال 2007 معرفی شد. مرسدس بنز c300 از لحاظ امکانات و تجهیزات در سه رده کلاسک، الگانس و آوانت گارد عرضه گردید.

باتری فابریک مرسدس بنز c300 باتری های80 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 80 است.

مرسدس بنز c200

بنز c200 از یک موتور 2.0 لیتری 45 سیلندر با توان 181 اسب بخار بهره می برد. موتور های قوی این خودرو نیز تولید شده که البته وارد ایران نشده.

باتری فابریک مرسدس بنز c200 باتری های80 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 80 است.

مردس  بنز c350

این خودرو مصرف بالا و تقریبا بیش از اندازه سوخت را به همراه دارد. این خودرو قدرتی برابر 272 اسب بخار را به همراه دارد .

باتری فابریک مرسدس بنز c350 باتری های80 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 80 است.

قیمت مدل c خودروی مرسدس بنز به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو مدل c خودروی مرسدس بنز کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.