منو
باطری ماشین لکسوس ES350

باطری ماشین لکسوس ES350


باتری کار سامانه خرید باتری ماشین در این مقاله می خواهد راجب باطری ماشین این خودرو صحبت کند، امیدواریم برای شما عزیزان مفید واقع شود.

باتری فابریک لکسوس ES350 باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

لکسوس نام یک شرکت خودرو سازی ژاپنی است که بزرگترین زیر مجموعه شرکت تویوتا محسوب می شود.

لکسوس ES یک سدان سایز متوسط است که نسل اول آن در سال 1989 در نمایشگاه خودرو دیترویت معرفی شد و تا کنون 7 نسل از آن معرفی شده که آخرین مدل در سال 2018 در نمایشگاه خودرو پکن در معرض دید عموم قرار گرفت.

لکسوس ES در دو مدل توسط ایرتویا وارد بازار ایران شد و آن هم شامل نسل پنجم و ششم می شود. نسل پنجم ES در سال 2010 راه خود را به بازار کشور ایران پید ا کرد و تا سال 2012 هم در لیست واردات قرار داشت.

قیمت باطری ماشن لکسوس ES350 به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی لکسوس ES350 کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود