منو
باطری ماشین تویوتا کرونا

باطری ماشین تویوتا کرونا


تویوتا یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده خودرو در جهان است که در کشور ژاپن قرار دارد. محصولات تولیدی این شرکت سال ها است که توسط  شهروندان کشور های مختلف استفاده می شود.

اسم خودرو ی تویوتا کرونا از کلمه کرون گرفته شده است که در انگلیسی به معنای تاج پادشاهی است. در سال 1963 این خودرو توسط شرکت تویوتا به عنوان اولین خودروی رسمی این شرکت برای صادرات انتخاب شد. البته باید گفت خودروی دیگری هم بعد از تولید کرونا به بازار عرضه شد که تویوتا کرولا نام داشت و از کرونا کوچک تر و ارزان تر بود.

تویوتا کرونای ژاپنی که این روز ها نامش با ویروس کرونا پیوند خورده مدت ها در سراسر دنیا و حتی ایران حضور داشت و این حضور به قدری پر رنگ بود که حتی افرادی که علاقمند به ماشین هم نیستند حداقل یک بار نامش را شنیده اند.

تویوتا کرونا برادر دیگر و تقریبا همشکل به خود به نام کارینا داشت که آن نیز از جمله خودرو های محبوب زمان خود بود.

کرونا در سال هایی که تولید می شد یازده نسل را برای طرفداران خود روانه بازار کرد. اما برخی از مدل های آن در کشور ما بیشتر از دیگر نسل ها شناخته شده و پر طرفدار شدند. نسل هفتم و نهم، مدل هایی بودند که در دهه های 1980 و 1990 واردایران شدند به نسبت خیلی از خودرو های دیگر از توجه بیشتری برخوردار شدند.

برای باطری ماشین تویوتا کرونا باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای تویوتا کرونا می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک تویوتا کرونا باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

قیمت باتری تویوتا کرونا به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو تویوتا کرونا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.