منو
باطری ماشین تویوتا آریون

باطری ماشین تویوتا آریون


در مقاله قبل از باتری کار راجب باطری ماشین تویوتا یاریس صحبت کردیم اکنون می خواهیم راجب باطری ماشین تویوتا راو فور صحبت کنیم.

نسل اول تویوتا آریون در سال 2009 وارد بازار ایران شد. این خودرو که پلتفرم مشترکی با تویوتا کمری xv40  ساخته شده است، در اکتبر 2006 رونمایی شد و نسل دوم آن در سال 2012 جایگزین تویوتا کمری xv50 شد.

تویوتا آریون ژاپنی محصول سال 2011 که آخرین نسخه آن متعلق به سال 2017 است، در نگاه اول ماشینی مردانه و حتی برای آقایان مسن به نظر می رسد. و به دلیل ظاهر خشن آن کمتر خانمی طالب این خودرو هست.

اما هرچه آریون از روبه رو خشن و جدی به نظر می رسد از کنار جلوه زیبا و ساده ای دارد. با چرخی اطراف آن و نگاهی از زاویه عقب به خودرو، تنومندی این سدان اسپورت پیش از نمای کلی نمایان می شود.

از امکانات رفاهی داخل این خودرو می توان به فرمان چهار شاخه لوکس به همراه تنظیم تلسکوپی در دو حالت، کنترل صوتی از روی غربلیک فرمان، نمایشگر چند منظوره جهت نمایش اطلاعات سفر و راننده، بلوتوث، سیستم ناوبری، سیستم گرمکن صندلی های جلو با قابلیت تنظیم گودی کمر، صندلی های عقب دارای سیستم گرمکن و تاشوندگی اشاره کرد.

برای باطری ماشین تویوتا آریون باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای تویوتا آریون می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک ماشین تویوتا آریون 60 آمپر است. ولی اگر از سیستم های روشنایی و سیستم های برقی قوی استفاده می کنید می توانید تا 70 آمپر هم نصب کنید.

مشخصات فنی باطری تویوتا آریون

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 60  آمپر

·        فضای جای گیری 22.5 * 17.6 * 25.7سانتی متر

قیمت باتری تویوتا آریون به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو تویوتا آریون کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.