منو
اگر کلید در خودرو ماند چه کارکنیم؟

اگر کلید در خودرو ماند چه کارکنیم؟


خیلی از ما این اتفاق برایمان افتاده که یادمان می رود سوییچ را از توی ماشین برداریم و یهو درب خودرو نیز قفل می شود، یا یک وسیله ای در خودرو دارید که خیلی هم وسیله ضروری بوده و خب کلید خودرو را نیز نزد خود ندارید. در این جور مواقع برای اینکه بتوانید درب خودرو خود را باز کنید راه حل های مختلفی وجود دارد. ولی این راه حل ها بستگی به نوع سوییچ ماشین شما دارد.

 

همانطور که می دانید امروزه خیلی از خودرو ها با ریموت کنترلی کار می کنند و دیگر تعداد کمی از سوییچ یا به صورت دستی خودرو خود را قفل کرده، حتی باید گفت بعضی از ماشین ها نیز با  اثر انگشت کار کرده.

به همین دلیل است که می گویم روش ها بر اساس نوع سوییچ خودرو شما می باشد. با ما همراه باشید تا به ترفند های باز کردن خودرو بپردازیم.

لازم به ذکر است اگر خودرو شما دارای قفل اتوماتیک باشد، انوقت باز کردن خودرو کار راحتی نخواهد بود، زیرا داخل درب این نوع خودرو ها دارای سیم های رابط بسیاری بوده که امکان دارد برای آن که بخواهید این درب ها را باز کنید به قفل خودرو نیز آسی وارد کنید.

 

باز کردن درب با کاغذ تا شده

 

باز کردن درب با کاغذ تا شده

یک برگه کاغذ را آورده و چند لایه آن را تا بزنید تا این کاغذ مانند مقوا سفت ولی برعکس مقوا نازک باشد. حال صفحه نازک کاغذی را از لابه لای دب جلو و عقب به سمت داخل برده و قفل را بالا بکشید تا درب خودرو شما بدون استفاده از کلیدی باز شود. اگر در جایی هستید که کاغذ در دسترس شما نیست می توانید از یک نوار نازک لاستیکی نیز استفاده کنید.

 

باز کردن درب ماشین با بند کفش

باز کردن درب ماشین با بند کفش

یکی از ساده ترین راه هایی که با آن می توانیم قفل را به سمت بالا بکشیم و باز کنیم. استفاده کردن از بند کفش بوده. بند کفش را اورده و یک حلقه دایره ای شکل بسازید، دو طرف بند را بکشید که حلقه سفت شود. از لابه لای دو درب جلو وعقب خودرو حلقه را به داخل ماشین بفرستید و قفل را بالا بکشید. اگر که بین درب ها فاصله ای مشاهده نکردید پس بدانید که نمی توانید حلقه را رد کنید. نواری لاستیکی در پنجره ماشین می باشد که می توانید آن را جدا کنید تا یک فاصله ای بین شیشه و لبه قرار بگیرد. اکنون باید حلقه بند کفش را از این فاصله به قفل برسانید و ان را بالا بکشید.

 

باز کردن درب با استفاده از اسلیم جم

بازکردن درب با اسلیم جم

از بین نوار پنجره ولبه پنجره، اسلیم جم را به داخل ماشین ببرید و قفل ماشین را بدون بهره گیری از کلید باز کنید. نیرو های انتظامی برای اینکه بتوانند درب خودرو را باز کنند از اسلیم جم استفاده می کنند.

توجه: قبل از اینکه بخواهید اسلیم جم را به داخل ماشین بفرستید، محل را دقیق بررسی کنید که سیم هایی که در درب خودرو وجود دارد آسیبی نبیند.

 

باز کردن درب با استفاده از سیم

از وسیله ای مثل چاقو برای فاصله انداختن بین درب و بدنه خودرو استفاده کنید تا زمانی که بتوانید فاصله ای بین آن ها ایجاد کنید و بعد سیخ موجود را وارد کرده و قفل را به سمت بالا بکشید.

 

باز کردن درب از صندوق عقب

زمانی که درب خودرو بسته می شود اگر صندوق عقب باز ماند، بررسی کنید و سیم اضطراری را در صندوف عقب پیدا کنید. معمولا جایگاه این سیم در سقف صندوق عقب و یا در درب آن قرار گرفته. بعد از پیدا کردن سیم آن را بالا بکشید تا با انجام دادن این کار صندلی های عقب یه مقدار به سمت جلو حرکت کنند. وقتی صندلی های عقب آزاد شدند می تواند از این راه وارد خودرو خود شوید و سوییچ جا مانده را بردارید. بعد درب خودرو را باز کرده و صندلی های عقب را در جای اصلی برگردانید.

 

تماس با آتش نشانی یا نیروی انتظامی

اگر که نتوانید درب خودرو را بدون کلید باز کنید، با آتش نشانی یا پلیس نیرو انتظامی تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. آن ها می توانند به وسیله ابزاری سوییچ شما را در بیاورند

 

برای باطری ماشین باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای جک اس 3 می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

 

قیمت باطری ماشین به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

 

مزایای نصب باتری توسط باتری کار:

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

 


باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری شبانه روزی در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع بهترین باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پورشه کاین کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

یک دیدگاه بنویسید