منو
معرفی سپاهان باتری

معرفی سپاهان باتری


در این مطلب از باتری کار درباره ویژگی های سپاهان باتری صحبت خواهم کرد. 

 

مجتمع سپاهان باتری در سال 1379 در شهر اصفهان، پایتخت فرهنگی ایران پایه گذاری و تاسیس گردید و در زمینه تولید باتری های خودرویی شروع به فعالیت نمود. این مجتمع طی سال های اخیر، با تلاش کلیه مسئولین و پرسنل عزیز و همچنین با اجرای طرح های توسعه متعدد،ظرفیت تولیدی خود را به 5 میلیون دستگاه باتری در سال رسانده است و تا کنون بالغ بر بیش از 2000 فرصت شغلی در این منطقه فراهم نموده است.

شرکت سپاهان باتری قادر به طراحی و تولید انواع باتری های سیلد و غیر سیلد بر اساس استاندارد های جهانی و در آمپراژ های 35 تا 220 آمپر می باشد.

برخی ویژگی های سپاهان باتری که مجموعه را به ممتازترین و برترین تولید کننده باتری ایرانی تبدیل کرده به شرح ذیل عنوان می گردد.

1.     خودکفایی در تولید:

خودکفایی در تولید و تامین کلیه مواد اولیه و اجزای مورد استفاده در تولید باتری که موجب اطمینان از تامین و تولید باتری مورد نیاز کشور در سال های آتی شده و افق روشنی را روی صنعت باطری ماشین کشور قرار داده است.

2.     بهره مندی از فناوری اطلاعات، پیاده سازی و اجرای سیستم اطلاعات و مدیریت منابع سازمانی:

تولید و ارائه محصولات کاملا به روز و بدون ماندگاریJIT به بازار که باعث افزای طول عمر و بهبود عملکرد باتری در زمان فروش و در نهایت به نفع مصرف کنندگان عزیز می باشد.

3.     سیستم فروش و توزیع هوشمند باتری در سراسر کشور

توزیع کلیه محصولات به باتری فروشان سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه جهت دسترسی بهتر و آسانتر کلیه مصرف کنندگان به محصولات سپاهان باتری انجام می شود.

4.     ایجاد واحد صدای مشتری و کانال ویژه ارتباط مصرف کنندگان و نمایندگان فروش با سپاهان باتری

واحد صدای مشتری با هدف پاسخگویی و ارائه راهنمایی و مشاوره به تمامی مصرف کنندگان محصولات سپاهان باتری و در صورت نیاز معرفی نزدیک ترین نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش به محل مصرف کننده در جهت رفاه حال آنها و فعال سازی گارانتی سپاهان باتری برای مشکلاتی که برای باطری به وجود می آید.

5.     شبکه سراسری نمایندگان خدمات پس از فروش در کل استان ها و شهرستان های کشور

ایجاد و استقرار نمایندگان خدمات پس از فروش در کلیه استان ها و شهرستان ها جهت پاسخگویی سریع به مصرف کنندگان در زمان نیاز به کنترل، گارانتی و تعویض باتری ماشین معیوب.

6.     ضمانت نامه الکترونیک، ثبت، فعال سازی و استفاده از خدمات الکترونیک سپاهان باتری

ایجاد ضمانت نامه الکترونیک برای اولین بار در صنعت باتری کشور در راستای تسهیل استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی باتری و برطرف نمودن مشکلات ناشی از کارت گارانتی و سیستم سنتی گارانتی اعم از پارگی، مفقود شدن و ... که برای استفاده از آن کافی است به یکی از روش های فعال سازی گارانتی، سریال باتری خریداری شده را در سیستم سپاهان باتری فعالسازی نموده و بعد از آن تا آخرین روز از زمان گارانتی باتری خود را با خیالی آسوده از خدمات این شرکت بهره مند گردید.

7.     ایجاد زیر ساخت های مناسب جهت کامل نمودن چرخه تولید و بازیافت باتری

فراهم نمودن امکان بازیافت باتری های فرسوده جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست و کمک به حفظ آن که از ارزش های شرکت سپاهان باتری می باشد.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو هیوندا آزرا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

 


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

    1. سلام من سپاهان گرفتم برای وانتم و واقعا راضیم باتری که الان سه ساله داره کار میکنه (البته چشمش نزنم)
      1400/04/20 11:07
      1. سلام انشالله چند سال دیگه براتون کار کنه

یک دیدگاه بنویسید