منو
تعویض باتری ماشین در محل

تعویض باتری ماشین در محل


در خودرو های امروزی سیستمی پیچیده از مدارهای الکتریکی دیده می شود که انرژی مورد نیاز بخش های مختلف آن ها را تامین، ذخیره و تقسیم می کند. 

 

فروش اینترنتی باتری ماشین

 

باطری ماشین اولین و اصلی ترین بخش این سیستم پیچیده است. باتری ذخیره کننده الکتریسیته مورد نیاز خودرو است و سر منشاء سیستم برقی خودرو ها. باتری ماشین که گونه ای از باتری های قابل شارژ است که یک وسیله نقلیه را با تبدیل انرژی به جریان الکتریکی مجهز می کند که هر باطری ماشین 12 ولت ظرفیت دارد که ظرفیت آن به عوامل مختلفی از جمله مقدار الکترولیت، قدرت الکترولیت، تعداد صفحات باتری، مساحت صفحات باتری و نو کهنه بودن باطری ماشین و دمای کارکرد بستگی دارد و هدف اصلی آن تغذیه استارت، برای راه اندازی موتور ماشین است.

 

وظایف باتری خودرو چیست؟

در خودرو هر زمان و هرجا که نیاز به برق باشد پای باتری آن درمیان است. بنابراین به طور کلی باتری موظف به تامین الکتریسیته‌ مورد نیاز خودرو است که آن را از طریق ذخیره‌ تولید دینام فراهم می‌کند. وظایف مهم این قطعه به صورت جزئی به ترتیب زیر است:

– تامین انرژی لازم برای استارت خودرو؛ زمانی که خودرو خاموش است هیچ انرژی ذخیره شده‌ای در موتور برای شروع به کار و ایجاد احتراق لازم برای روشن شدن ندارد. باتری در این زمان وظیفه‌ تامین برق لازم برای استارت خودرو را با ولتاژ مناسب دارد.

– ذخیره‌ انرژی موجود در موتور و دیگر قطعات خودرو برای مواقع لازم مانند همین استارت زدن نیز از وظایف باتری خودرو است. این انرژی ذخیره معمولا شامل مازاد تولید برق دینام یا آلترناتور می‌شود.

– چراغ‌های خودرو مانند هر لامپ دیگری برای روشن شدن نیاز به انرژی الکتریکی دارند. این برق نیز از منبع باتری تامین می‌شود.

– یکی دیگر از قطعات برقی خودرو سیستم پخش و مولتی مدیای خودرو است که این بخش نیز برق لازم را از باتری خودرو می‌گیرد.

– تهویه مطبوع که شامل کولر و بخاری می‌شود نیز برای کار نیاز به برق دارد و وابسته به باتری است.

موارد ذکر شده همه نشان از اهمیت ویژه‌ این قطعه‌ نه چندان بزرگ زیر کاپوت دارد. علاوه بر آنچه گفته شد باتری انرژی لازم برای تمام هشدار دهنده‌ها و تجهیزات برقی خودرو را نیز برعهده دارد. هر ساله بر تعداد این هشدار دهنده‌ها و تجهیزات وابسته به برق در خودروها افزوده می‌شود و در نتیجه خودروهای با کیفیت‌تر نیز وارد بازار می‌شود.

 

مهم ترین خدمتی که باتری کار می تواند ارائه دهد تعویض باتری ماشین در محل است که باتری کار از معدود فروش هایی است که این خدمت را عرضه می کند. تعویض باتری ماشین در محل یکی از خدماتی است که بسیاری از مشتریان به آن نیاز دارند، در حال حاضر نیز با شرایط افزایش ساعت و فشار کار اقشار مختلف نیاز به آن و دیگر خدمات تعمیر و تعویض قطعات خودرو احساس می شود. در ادامه نیز ما به مزایای تعویض باتری ماشین اشاره می کنیم.

 

نصب باطری ماشین در محل چه مزیت هایی دارد؟

مهم ترین مزیتی که باتری کار در تعویض باتری ماشین در محل دارد، عدم حمل یک وسیله سنگین به نام باطری ماشین است. علاوه بر این باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود. اما این کار مزیت های دیگری نیز دارد که به ما را از دیگران متمایز می سازد:

·       سفارش تلفنی

با تماس با شماره های 8-02188540536 می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید و بهترین باطری ماشین مناسب خودرو خود را سفارش دهید.

·       نصب و ارسال رایگان در محل

بعد از سفارش باطری ماشین باتری کار از نزدیک ترین فروشگاه سمت شما باتری را ارسال کرده و نهایت تا 40 دقیقه دیگر کارشناسان ما نزد شما هستند.

·       تست دینام و برق خودرو

کارشناسان ما با قرار گرفتن در محل اولین کار را تست دینام و برق خودرو می دانند زیرا چنانچه مشکل از دینام خودرو باشد باید در اسرع وقت مشکل را برطرف کنند و بعد به نصب باتری بپردازند.

·       پرداخت در محل

یکی از مهم ترین مزیت سفارش از باتری کار پرداخت در محل است به این دلیل که شما عزیزان بتوانید با خیالی آسوده باطری را سفارش دهید و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.

خرید اینترنتی باتری ماشین

 

تعویض باتری ماشین

از آن جا که باطری ماشین سبک دائمی نیستند و بعد از گذشت چند سال عمر آن ها به پایان می رسد تعویض باتری ماشین ضروری به نظر می رسد پس از گذشت چند سال باید باتری قدیمی جای خود را به باتری نو بدهد. عوامل مختلفی هستند که طول عمر باتری و زمان تعویض باتری ماشین را مشخص می کند.

 

آیا دینام مشکل دارد یا باطری ماشین ؟

یکی از نشانه هایی که می توانید تشخیص دهید مشکل از دینام است یا خیر ؟ چک کردن چراغ آلترناتور خودرو می باشد با روشن شدن این چراغ می توانید متوجه خرابی دینام شوید.

بعضی وقتا نیز کم نور شدن چراغ های خودرو یا کم و زیاد شدن دائم چراغ خودرو هم می تواند یکی از نشانه های خرابی دینام باشد.

 

مشکلات رایج دینام خودرو

 • از بین رفتن ذغال دینام
 • سوختن سیم پیچ داخلی دینام
 • خراب شدن آفتامات دینام

 

علائمی که در خودرو رخ می دهد و نشان دهنده تعویض باتری ماشین است.

 1. استارت ضعیف : با تمام شدن عمر باتری خودرو ضعیف می شود و دیر روشن می شود.
 2. کم شدن سطح مایع باتری : داخل باتری مایعی به نام الکترولیت وجود دارد، که به آن اسید باتری می گویند.  زمانی که باتری خراب می شود سطح این مکایع کم تر شده و کاهش می یابد. با کم شدن این سطح باتری سولفاته شده .

نکته : آب باتری باید 10 تا 15 میلی متر بالا تر از صفحات سربی باشد.

البته لازم به ذکر است که در صورت خرید باتری ماشین اتمی دیگر نیازی به چک این سطح مایع وجود ندارد در واقع باتری های اتمی خیال شما را از این بابت راحت تر کرده.

 1. روشن نشدن چراغ پشت کیلومتر : وظیفه باتری ماشین رساندن برق به تمام اجزای الکترونیکی خودرو است. در صورت ضعیف بودن باتری دیگر توانایی برای روشن کردن چراغ وجود ندارد.
 2. خالی شدن باتری : اگر باتری شما قدیمی باشد شارژ آن زود تر خالی شده و ماشین روشن نمی شود.

 

مطالبی که در مورد باطری ماشین پیشنهاد می شود بخوانید:

v   بررسی مشکلات برقی خودرو

v   نحوه جدا کردن یک باطری ماشین

v   تعریف باتری و انواع آن

v   شارژ باطری ماشین

v   نشانه خرابی دینام

 

آیا همه باطری های ماشین همانند هم هستند؟

هنگام تصمیم گیری در خصوص خرید باطری ماشین خاص، شما نیاز به اطلاعات بیشتری از قبیل نام تجاری، ظرفیت ذخیره و آمپر های خنک کننده سرد باتری جایگزین و ... دارید. از آنجایی که حتی بین باتری های متعلق به گروه های مشابه ممکن است تفاوت هایی وجود داشته باشد، معمولا بهتر است از هر باتری برای خودرو خود استفاده نکنید.

 

چرا باطری خارجی نخریم ؟

باتری های خارجی در این شرایط تحریم و قیمت دلار خدمات مناسبی ندارند و مهم ترین مسئله ای که وجود دارد تاریخ تولید قدیمی باتری است چون این موضوع را در نظر داشته باشید که یک باتری خارجی در حدود 3 ماه طول می کشد تا از گمرک ترخیص گردد باید گفت حتی اگر هم در بازار وجود داشته باشد تقلبی است .

از این رو بهترین انتخاب برای خودروی شما باتری های سپاهان بوده که بدون هیچ مواد بازیافتی تولید شده و تشکلی دهنده در ساخت آن کاملا نو می باشد.

 

برای باطری ماشین ، باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای خودرو می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

 

قیمت باطری ماشین  به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

 

مزایای نصب باتری توسط باتری کار:

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

 


باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

  1. سلام ماشینم تیبا 55 بهش میخوره شما چه باتری پیشنهاد می کنید و اینکه ارسالتون رایگانه؟
   1400/03/23 11:35
   1. سلام کلا باتری های سپاهان باتری و برنا، باتری های خوبی هستن. بله نصب و ارسالمون رایگان هستش و در محل هزینه رو پرداخت می کنید.

یک دیدگاه بنویسید