منو
برنا باتری

برنا باتری


شرکت برنا باتری جز قدیمی ترین شرکت های تولید باتری در سال 1369 تاسیس و از سال 1373 به بهره برداری رسید.

 


لیست قیمت باتری گلوبال

 معرفی برنا باتری

شرکت برنا باتری جز لیست اولین تولید کننده های باتری در کشور می باشد که به طور مستمر و پیاپی اقدامات لازم جهت افزایش کیفیت و کمیت تولیدات خود می باشد که بر اشتغال زایی 500 نفر نیروی کار به صورت مستقیم و بیشت از 10000 نفر به صورت غیر مستقیم در زنجیره تامین باطری ماشین می کوشد.

برنا باتری با بهره گيري از نيروهاي كارآمد و متخصص، برخورداري از مدرن‌ترين ماشين آلات توليد باتري مطابق با تكنولوژي روز دنیا و تعهد و پايبندي مديران و پرسنل اين مجتمع بر اصول بهبود مستمر كيفيت و جلب رضايت مشتريان باعث گرديده كه همواره صنايع خودروسازي كشور، شركت برنا باتري را به عنوان يكي از منابع اصلی تأمين باتری خود انتخاب نمایند.

ضمنا اين شـركت در امر اسـتقرار سـيسـتم هاي مديـريت تـضميـن كيـفيـت نيـز پيـشتـاز بوده و دريـافت گواهیـنامه‌های ISO 9001:2015 ISO/TS 16949:2016 از شركت IMQ ايتاليا و نیز دريافت گواهينامه‌هاي متعدد ملي و بين المللي در خصوص كيفيت محصولات توليدي، مبين پويايي سازمان و بهره گيري از ابزارهاي نوين سیستم مديريت کیفیت در سطح مجموعه كارخانجات برنا باتري می باشد و همچنان اين حركت رو به جلو با همت و تلاش خستگي ناپذير در سطح مدیران و پرسنل این شرکت ادامه دارد.

 

برخی ویژگی های برنا باتری که مجموعه را به ممتازترین و برترین تولید کننده باتری ایرانی تبدیل کرده به شرح ذیل عنوان می گردد.

- بالا بردن سطح کیفیت در محصولات تولید شده

- بهبود تصورات ذهنی مردم و دولت از سازمان

- کمک به توسعه و پیشرفت سازمان در زمینه کیفیت و تکنولوژی

- نظارت بر عملکرد فرآیند‌های دریافت مواد، فرآیند ساخت، محصول نهایی

- شناخت مشکلات و موانع، بررسی و تحلیل و ارائه راهکارها و پیشنهادات در راستای کاهش ضایعات و دوباره‌کاری‌ها در تولید.

 

این شرکت از استانداردهای ISIRI ،EN ، KES ،PSA ، JIS ، SAE برای کنترل نهایی تولید محصولات خود استفاده می‌نماید.

باتری های شرکت برنا باتری به دو دسته خودروهای سبک که شامل باتری های 35آمپر تا 74 آمپر و خودروهای سنگین از 88 آمپر تا 200 آمپر را شامل می شود.

انواع باتری های برنا باتری :

·        ولف

یکی از برندهای مرغوب شرکت برنا باتری، باتری ولف می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که با تکنولوژی mf نیاز به نگهداری و مراقبت ندارند.

·        گلوبال

باتری گلوبال به سفارش شرکت اطلس توسعه زرین در کارخانه برنا باتری با آخرین تکنولوژی روز اروپا ساخته شده است که هدف از ساخت این باتری تولید یک محصول با خدمات پس از فروش طولانی با کیفیت کره بوده است.

این باتری کاملا از سوی استانداردهای ملی و اروپایی تایید شده است و در تولید آن از تکنولوژی Expand با آلیاژ سرب – کلسیم استفاده شده است.

این محصول جهت جلب رضایت مشتریانش برای خودروهای سبک تا 88 آمپر با 14 ماه گارانتی و برای خودروهای سنگین با آمپراژ بالاتر 8 ماه گارانتی ارائه می دهد.

·        صدف

باتری صدف با تکنولوژی MF نیازی به نگهداری و مراقبت ندارد و به اصطلاح باتری سازها باتری خشک یا اتمی محسوب می شود.

·        اکتیو

این باتری در سال 1392 به نام شرکت تولید برنا باتری ثبت علامت شد و نشان استاندارد ایران را کسب کرد.

·        گلدن سیلد

این باتری هم از تکنولوژی MF برخوردار است و نیاز به نگهداری و مراقبت ندارد و مناسب کلیه خودروهای سواری می باشد.

·        زمان

این برند برنا باتری با تکنولوژی اتمی یا خشک جهت خودروهای سواری و نیمه سنگین تولید می گردد که دارای 12 ماه گارانتی تعویض می باشد.

·        اترک

باتری اترک مناسب کلیه خودروهای سبک و سنگین طراحی و تولید شده است که از تکنولوژی MF برخوردار می باشد.

·        پرستیژ

از دیگر باتری های شرکت برنا باتری، باتری پرستیژ می باشد که دارای نشان استاندارد ملی است.

·        سحر

یکی دیگر از باتری های برناباتری باتری سحر می باشد که در سری های مختلف به بازار عرضه شده است که همانند باتری گلوبال برای خودروهای سبک تا 88 آمپر 14 ماه گارانتی و برای خودروهای سنگین 8 ماه گارانتی ارائه می دهد.

·        تورنادو

باتری تورونادو مناسب خودروهای سبک و سنگین در آمپراژ های مختلف و در پایه های کوتاه و بلند طراحی و تولید می گردد.

·        زیتکس

یکی دیگر از باتری های برناباتری باتری زیتکس می باشد که در سری های مختلف به بازار عرضه شده است برای خودروهای سبک تا 88 آمپر 12 ماه گارانتی و برای خودروهای سنگین 6 ماه گارانتی ارائه می دهد.

 

گارانتی محصولات برنا باتری

شرکت برنا باتری برای کلیه محصولات خود گارانتی تعویض در نظر می گیرد که این گارانتی در محصولات مختلف برنا باتری متفاوت است. برای مثال در برخی باتری ها 6 ماه و در برخی باتری ها تا 14 ماه گارانتی دارد.


 

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی کلیه خودروها کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

 

 

 

 برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

یک دیدگاه بنویسید