منو
باطری ماشین ها سانگ یانگ

باطری ماشین ها سانگ یانگ


باتری کار سامانه فروش اینترنتی باتری ماشین می خواهد امزور در مورد خودرو های سانگ یانگ و باطری ماشین این خودرو ها برایتان صحبت کند.

 

مشخصات فنی باطری ماشین اکتیون

 
ظرفیت باتری اصلی: 90 آمپر
ولتاژ باتری: 12 ولت
چینش قطب ها: قطب چپ ، قطب راست - پایه کوتاه

قیمت باطری ماشین اکتیون

باطری ماشین قیمت(ریال)
باتری 90 آمپر سوزوکی
15,543,000 ریال
0 ریال
باتری 90 آمپر اوربیتال1سیلور
14,355,000 ریال
0 ریال
باتری 90 آمپر اوربیتال1قرمز
13,761,000 ریال
0 ریال

سانگ یانگ شرکت خودرو سازی کره ای است، که به عنوان چهارمین شرکت خودرو سازی بزرگ کره ای به شمار می آید.

سانگ یانگ به منظور گسترش سهم فروش خود در بازار های جهانی صنعت خودرو و حفظ جایگاه رهبری در تولید خودرو های شاسی بلند، گستره کاملی از محصولات شاسی بلند شامل رکستون، کایرون، اکتیون و اکتیون اسپرت را در سال های پس از 2000 تولید نمود.

شرکت سانگ یانگ موتور در حال حاضر با شبکه ای متشکل از 1250 نمایندگی در بیش از 96 کشور، محصولات خود را به فروش می رساند.

·        سانگ یانگ اکتیون

باتری فابریک سانگ یانگ اکتیون باتری های90 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 90 است.

·        سانگ یانگ کایرون

باتری فابریک سانگ یانگ اکتیون باتری های90 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 90 است.

·        سانگ یانگ رکستون

باتری فابریک سانگ یانگ رکستون باتری های90 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 90 است.

·        سانگ یانگ تیوولی

باتری فابریک سانگ یانگ تیوولی باتری های50 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 50 است.

·        سانگ یانگ کوراندو

باتری فابریک سانگ یانگ تیوولی باتری های90 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 90 است.

·        سانگ یانگ رودیوس

باتری فابریک سانگ یانگ رودیوس باتری های90 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 90 است.

قیمت باطری ماشین های سانگ یانگ به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط باتری کار :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

یک دیدگاه بنویسید