منو
باطری ماشین نیسان قشقایی

باطری ماشین نیسان قشقایی


در مقاله قبل از باتری کار راجب باطری ماشین نیسان جوک صحبت کردیم اکنون راجب باطری ماشین نیسان قشقایی صحبت خواهیم کرد.

این خودرو نخستین محصول نیسان در سال 2007 میلادی به بازار عرضه شده است. نام خودروی نیسان قشقایی از ایل قشقایی ایل بزرگ در مرکز، جنوب و جنوب غربی ایران گرفته شده است.

در استرالیا، این خودرو به نام نیسان دوالیس فروخته می شود. علت آن احتمالا لحجه خاص مردم استرالیا بوده که شرکت نیسان نمی خواسته استرالیایی ها نام خودرو را مانند عبارت Cash Cow تلفظ کنند.

نسل اول این خودرو در بازار امریکا عرضه نشد ولی نسل دوم خودروی نیسان قشقایی در بازار آمریکا با نام نیسان روگ اسپرت به فروش می رود.

برای باطری ماشین نیسان قشقایی باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای نیسان قشقایی می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک نیسان قشقایی باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

مشخصات فنی باطری نیسان قشقایی

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 60  آمپر

·        فضای جای گیری 22.5 *17.6*25.7سانتی متر

قیمت باتری نیسان قشقایی به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان قشقایی کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.