منو
باطری ماشین نیسان جوک

باطری ماشین نیسان جوک


نیسان جوک خودروی خوش فروش نیسان است که از سال 2011 به بازار های جهانی عرضه شد و با تاخیر بسیار زیاد به ایران نیز راه پیدا کرد.

این خودرو اواخر دهه ی 60 خورشیدی به ایران پا گذاشت و البته حضور آن تاثیر گذار قابل توجه بود.شرکت نیسان که این روز ها با رنو ادغام شده است و یکی از بزرگترین گروه های خودرو سازی دنیا محسوب می شود، در سال 1933 بنیان نهاده شد و حالا بیش از 80 سال قدمت دارد. از سویی دیگر می توان نیسان را یکی از قدیمی ترین خودرو سازان ژاپن دانست. چرا که بیش از انتخاب نام نیسان، برند داتسون که امروز از زیر مجموعه های آن محسوب می شود، در حال فعالیت بود و اولین مدل خودرو را در سال 1914 معرفی کرد.

شما در نیسان جوک ، با طراحی متفاوت روبه رو خواهید بود. جایی که در اکثر خودرو ها چراغ راهنما نصب می شود، در جوک چراغ های جلو قرار گرفته اند، چراغ های مه شکن جوک در محل نصب چراغ های جلوی خودرو های عادی واقع شده و عرض جلو پنجره ای به اندازه سپر جلو است.

امکانات نیسان جوک

موتور 6/1 لیتری توربو با سیستم تزریق مستقیم سوخت می تواند تعادلی بین راندمان و قدرت ارائه کند، سیستم تقویت کننده توربو شارژ، به کمک یک موتور جمع و جور مجهز به سیستم تزریق سوخت، نیروی قدرتمندی در اختیار شما قرار می دهد که در عین حال می تواند مصرف سوخت اقتصادی در زمانی که به نیروی زیادی نیاز ندارید نیز داشته باشد.

سیستم کنترل دینامیکی نیسان

سیستم کنترل دینامیکی نیسان که NDC5 نامیده می شود، یک سیستم کنترل پایداری پیشرفته است که از 7 سنسور مختلف برای بررسی وضعیت خودرو روی جاده استفاده می کند.

رادار هشدار خروج از خط

رادار بین خطوط با استفاده از دوربینی که در بالای شیشه جلو قرار دارد، خطوط جاده را دنبال می کند، چنانچه هنگام رانندگی، بدون استفاده از راهنما یا به صورت غیر عمدی از خط حرکتی خود خارج شوید، سیستم LDW به شما هشدار خواهد داد.

سیستم تشخیص نقطه کور

زمانی که یک اتومبیل به نقطه ی کور دید راننده وارد شود، چراغ هایی که روی آینه های جانبی قرار دارند، روشن شده و راننده را از وجود خطر احتمالی آگاه می سازد.

برای باطری ماشین نیسان جوک باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای نیسان جوک می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک نیسان جوک باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

مشخصات فنی باطری نیسان جوک

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 70  آمپر

·        فضای جای گیری 19*17.5*24.2سانتی متر

قیمت باتری نیسان جوک به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان جوک کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.