منو
باطری ماشین تویوتا یاریس

باطری ماشین تویوتا یاریس


در مقاله قبل از باتری کار راجب باطری ماشین تویوتا کرونا صحبت کردیم اکنون راجب باطری ماشین تویوتا یاریس صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید.

تویوتا یارس یک خودرو کامپکت کوچک( کامپکت اصطلاحی رایج در منطقه آمریکای شمالی است و به خودرو هایی اطلاق می شود که از یک خودروی کامپکت کوچتر هستند، طول این خودرو ها معمولا از 2/4 بیشتر نخواهد رفت.)است که از سال 1999 توسط تویوتا و به جای خودرو های تویوتا استارلت و تویوتا ترسل فروخته می شود.

این خودرو، یک خودروی کارامد رفت و آمد روزانه است. مصرف سوخت تویوتا یاریس در هنگام تست به طور میانگین 7.8 لیتر در 100 کیلومتر مسافت است.

نام یاریس گرفته از کریس به معنای جذابیت و زیبایی یا کریتیز الهه یونانی گرفته شده است. از نظر طراحی ظاهری تویوتا یاریس چه در داخل کابین و چه از نظر طراحی بدنه، جای هیچ حرفی باقی نمی گذارد و از این نظر ماشین زیبایی است. اما با توجه به قیمت تویوتا یاریس، از نظر آپشن و کیفیت متریال به کار رفته، از این ماشین انتظاری بیشتری می رود.

برای باطری ماشین تویوتا یاریس باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای هیوندا آزرا می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک تویوتا یاریس باتری های 45،35 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 45،35 است.

مشخصات فنی باطری تویوتا یاریس

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 45،35  آمپر

·        فضای جای گیری 22.5 * 13 * 24.2 یا  22.5*13 * 20سانتی متر

قیمت باتری تویوتا یاریس به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو تویوتا یاریس کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.