منو
باتری های اوربیتال

باتری های اوربیتال


شرکت سپاهان باتری در سال 1379 در شهر اصفهان، پایتخت فرهنگی ایران پایه گذار و تاسیس گردیده و در زمینه تولید باتری های خودرویی شروع به فعالیت نمود.


 

برخی ویژگی های سپاهان باتری که این مجموعه را به مممتاز ترین و برترین تولید کننده باتری ایران تبدیل نموده به شرح ذیل عنوان می گردد.

1.     خودکفایی در تولید

2.     بهره مندی از فناوری اطلاعات، پیاده سازی و اجرای سیستم اطلاعات و مدیریت منابع سازمانی

3.     سیستم فرش و توزیع هوشمند باتری در سراسر کشور

4.     شبکه سراری نمایندگان خدمات پس از فروش در کل استان ها و شهرستان های کشور

5.     ایجاد صدای مشتری و کانال ویژه ارتباط مصرف کنندگان و نمایندگان فروش با سپاهان باتری

 باتری اوربیتال

برند اوربیتال دارای کامل ترین سبد محصول باتری های خودرویی است. این باتری منحصر به فرد، به لحاظ شاخص های تولیدی و فنی و همچنین فاکتور های کیفی در رتبه برتر باتری های تولیدی کشور قرار می گیرد. با خرید باتری اوربیتال قدرت و انرژی استارت خودروی شما تضمین می شود.

باتری کار به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال، حتی تعطیلات رسمی باز بوده و به ارائه خدمات می پردازد. حمل، نصب و تست دینام وسیستم برق خودرو کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری، شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

باتری های اوربیتال  نیازی به مراقبت ندارند و نسبت به باتری های دیگر عمری طولانی تر، شارژ سریعتر ، مقاومت بیشتر در برابر شارژ بیش ازحد، کاهش خوردگی ترمینال ها و زمان مجاز جهت نگهداری کالابه مدت طولانی تر هستند . این نوع باتری ها ، دارای صفحه سرب – کلسیم / کلسیم هستند و و در مقابل عیوب ناشی از دشارژ عمیق ریزش مواد فعال صفحات ، خیلی زود از کار می افتند . 

انواع باتری های اوربیتال سپاهان باتری

 

·        باتری اوربیتال قرمز

باتری های ساخت اولیه سپاهان، باتری های اوربیتال قرمز نام دارند.

 

·        باتری اوربیتال سیلور یا نقره

باتری اوربیتال سیلور باتری هایی هستند که داخلش از نقره به کار رفته و حالا به اصطلاح باتری ساز ها و باتری فروش ها با یک تک استارت روشن می شوند.

 

·        باتری اوربیتال پریمیوم

این باتری قیمت نسبتا پایین باتری سرب اسیدی ر مقایسه با انواع دیگر باتری و هم چنین قابلیت جریان دهی بالای آن، این باتری را به بهترین انتخاب برای مصارف مختلف تبدیل کرده است. با توجه به تمایل عمومی به استفاده از باتری سرب – اسیدی، پارامتر هایی همچون طول عمر و ظرفیت باتری می تواند نقش مهمی را در انتخاب یک برند توسط مشتری ایفا نماید.

باتری های premium با استفاده از شبکه های سرب – کلسیمی با فریم کامل لا استفاده از تکنولوژی جدید و صفحات بهبود یافته تولید می شود. این باتری ها برای استفاده در خودرو های پیشرفته، خودرو های با مصرف کننده بیشتر از استاندارد، خودرو هایی که شرایط رانندگی  سخت تری نسبت به خودرو های معمول شهری دارند مانند تاکسی ها و با هدف تامین باتری با طول عمر بیشتر برای مصرف کننده طراحی شده اند.

 

·        باتری اوربیتال ای اف بی

باتری های تحت عنوان EFB(Enhanced Flooded Battery) پیشرفته ترین نوع باتری ها با الکترولیت مایع هستند که با گسترش کاربرد تکنولوژی Start-Stop  در خودرها در جهان، به عنوان راه حلی برای کاهش مصرف سوخت و نشر دی اکسید کربن، برای تامین نیاز این نوع خودرو ها طراحی شده است. این باتری ها طوری طراحی شده اند که با افزایش طول عمر قابل توجه . بهبود شارژ پذیری دینامیک برای انطباق با عملکرد در شرایط با شارژ غیر کامل، پاسخگوی نیاز خودرو های مجهز به عملکرد استارت استاپی باشند. علاوه بر این، با توجه به طول عمر بالاتر نسبت به باتری های متداول، برای خودرو های متداول که دارای مصرف کننده های الکتریکی زیاد و خودرو هایی که نیاز به دفعات استارت بالا در طول روز دارند، مناسب هستند.

 

ساختار باتری های اتمی

باتری اتمی در واقع دستگاه تبدیل‌کننده انرژی اتمی به جریان برق مستقیم است. در مقایسه با باتری های دیگر، آنها بسیار پر هزینه هستند، اما عمر بسیار طولانی و تراکم انرژی بالایی دارند. این باتری ها که به باتری های سیلد معروف هستند صفحات آن قبل از ساخت شارژ شده و به صورت پلمپ شده مورد استفاده قرار میگیرند و شکل ظاهری آن طوری مونتاژ شده است که هیچ پیچی برای افزودن اسید دیده نمی شود و به دلیل جنس همین صفحات نیازی به افزودن آب ندارند.

از این رو بهترین انتخاب برای خودروی شما باتری های سپاهان بوده که بدون هیچ مواد بازیافتی تولید شده و تشکلی دهنده در ساخت آن کاملا نو می باشد.

 

مطالبی که در مورد باطری ماشین پیشنهاد می شود بخوانید:

·        باطری ماشین چند ولت است

·        فعال سازی گارانتی سپاهان باتری

·        خدمات پس از فروش محصولات سپاهان

·        شارژ باطری ماشین

·        نشانه خرابی دینام

 

برای باطری ماشین ، باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای خودرو می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

 

قیمت باطری ماشین  به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتر

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

 

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.

 برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

  1. علی فتاح
   باتری اوربیتال قرمزو سیلور چه تفاوتی با هم دارند
   1400/01/21 -
  1. رویا فرحمند
   نحوه فعال کردن گارانتی باتری ها به چه شکل است؟
   1400/01/21 -
  1. مهدی پناهی
   سرویس دهی عالی
   1400/01/22 - 12:04
 1. دوست عزیز سلام ، باتری اوربیتال باتری های اولیه سپاهان هستند و باتری اوربیتال سیلور کامل شده باتری اوربیتال قرمز هستند
  1400/01/25 - 11:32
 2. دوست عزیز سلام، باتری های صبا که برگ گارانتی دارن که مهر میشن و خدمت شما تحویل داده میشه باتری های سپاهان شما باید سریال باتری رو بفرستید به شماره ای که داخل باتری موجود هست و گارانتی رو فعال کنید باتری کار مقاله ای مبنی بر فعال سازی گارانتی سپاهان هم دارد که شما می توانید مطالعه کنید
  1400/01/25 - 11:59

یک دیدگاه بنویسید