منو
باتری صبا

باتری صبا


شرکت توسعه منابع انرژِی توان همان شرکت باتری سازی نیرو است که ده ها سال  در ایران و جهان آن را با نام صبا باتری می شناسند. 

 

. این شرکت با برخورداری از ظرفیت های صنعتی مبتنی بر فناوری های روز به عنوان مرجع اصلی تامین نیاز های کشور به حوزه انرژی و نهاد معتبر و تاثیر گذار در حوزه باتری می باشد.

صبا باتری با  بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته ساخت کشور های تراز اول اروپایی، تکنولوژی برتر و نیز تخصص مهندسان مجرب هم اکنون فعالیت وسیعی در زمینه تولید انواع باتری ها از 7.5 آمپر ساعت تا ظرفیت 2000 آمپر ساعت و توان تولید 2/5 میلیون دستگاه در سال(باتری های سرب اسیدی) و نیز باتری های سیلد MF ( بدون نیاز به سرویس و نگه داری) ویژه نسل جدید خودرو ها با ظرفیت تولید 1/5 میلیون دستگاه در سال را دارد.

استاندارد محصولات صبا باتری

اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران و استاندارد  معتبر EN50342+A و دو مدل استاندارد اروپایی (EN) و ژاپنی (IIS) طی سالیان متوالی برای انواع باتری های خودرو، نشان دهنده اهتمام این شرکت به خواسته ها و الزامات قانونی می باشد .

باتری واریان

در بین برندها باتری واریان برند عمومی کارخانه می باشد که بیشتربن فروش را به خود اختصاص می دهد. این باتری دارای 12 ماه گارانتی بوده و در آمپر های مختلف تولید می شود باید توجه کرد که در بین تمام برند های صبا باتری هیچ اختلافی بابت کیفیت تولید شده و میزان گارانتی وجود ندارد و برند تنها اسم باتری می باشد که تغییر کرده است یعنی تمام باتری های تولید شده در شرکت صبا باتری دارای کیفیت و خدمات یکسان بوده و تنها تفاوت آن ها در اسم باتری می باشد.

باتری کار آماده ارائه خدمات پس از فروش خود برای تمامی باتری برند های تولید شد در شرکت صبا باتری می باشد.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو چری آریزو 6  کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.


نظرات و پیشنهادات

یک دیدگاه بنویسید