منو
باطری ماشین چانگان CS35

باطری ماشین چانگان CS35


در این مقاله از سری مقالات باتری کار به سراغ یکی از محبوب ترین شاسی بلند های بازار کشور رفته ایم و قصد داریم شما مخطبین گرامی را با باطری ماشین چانگان CS35 آشنا کنیم.

اگر قصد خرید باتری ماشین این شاسی بلند قدرتمند را دارید با ما همراه باشید.

باتری فابریک چانگان CS35باتری های 60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی، اوربیتال وان پریمیوم) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

مشخصات فنی باطری چانگان CS35

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 60 آمپر

·        فضای جای گیری  19 * 17.5 * 24.2سانتی متر

چانگان یک کرای اوور کوچک شهری است که معرفی آن توسط کمپانی سازنده به سال 2012 میلادی بر میگردد. طبق گفته خودرو ساز چینی، چانگان توسط مرکز طراحی چانگان در ایتالیا توسعه داده شده است.

طراحی چانگان توسط بخش طراحی این شرکت در ایتالیا و بخش فنی آن با کمک شعبه انگلستان صورت گرفته است. البته ممکن است شباهت آن به محصولاتی نظیر فورد و مزدا را پیدا کنید که با توجه به سوابق همکاری این شرکت با کمپانی های یاد شده، طبیعی به نظر می رسد.

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت چانگان، این خودرو ساز در سال 2011 موفق به توسعه فناوری جدیدی موسوم به BlueCore شده که مرتبط با قوای محرکه خودرو است. چانگان مدعی است که فناوری یاد شده، بدون لطمه زدن به عملکرد کلی پیشرانه، میزان مصرف سوخت و انتشار گاز های آلاینده توسط آن را به ترتیب حدود 20 و 40 درصد کاهش می دهد.

اما سایپا این خودرو را تنها با پیشرانه ی 1.6 لیتری تولید می کند. پیشرانه یاد شده از نوع چهار سیلندر خطی و 16 سوپاپ است و می تواند توان بیشینه ای معادل 123 اسب بخار در دور موتور 6000 دور بر دقیقه تولید می کند.

قیمت باطری ماشین چانگان CS35به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو چانگان CS35 کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.