منو
باطری ماشین پیکان وانت

باطری ماشین پیکان وانت


در این مقاله از سری مقالات باتری کار به سراغ یکی از محبوب ترین شاسی بلند های بازار کشور رفته ایم و قصد داریم شما مخطبین گرامی را با باطری ماشین ساینا آشنا کنیم.

اگر قصد خرید باتری ماشین این شاسی بلند قدرتمند را دارید با ما همراه باشید.

باتری فابریک پیکان وانت باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی ، اوربیتال وان پریمیوم ) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

مشخصات فنی باطری پیکان وانت

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 60 آمپر

·        فضای جای گیری  19 * 17.5 * 24.2سانتی متر

باردو یا پیکان وانت یک خودروی وانت ساخت ایران خودرو است.

پس از تولید خودروی پیکان وانت در ایران به دلیل روند رو به رشد جمعیت و تقاضای واحد های کشاورزی و دامپروری و نیز تحولات شهر نشینی در آن سال ها ضرورت وجود خودرو هایی جهت حمل و نقل کالا بیش از پیش احساس می گردید که در نهایت منجر به تولید خودروی پیکان وانت (فقط در ایران) شد.

خودروی کاریا که ار آن به عنوان ( پی . یو .وان ) هم یاد می شود در واقع وانت رنو لوگان است که با استاندار های جهانی تولید می شود و به گفته مدیران گروه صنعتی ایران خودرو با ورود آن به بازار های خودرو های کار، تولید محصول پیکان وانت متوقف و نیاز مشتریان در این بخش از طریق این محصول تامین خواهد شد.

این محصول که در بخش کابین بار بزرگ بوده و دارای امکانات داخلی مانند ایربگ، کولر و سیستم جدید مانند ای . بی . اس است. برای سهولت و راحتی راننده فرمان طراحی شده برای این خودرو هیدرولیک است.

قیمت باطری ماشین پیکان وانت به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو پیکان وانت کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.