منو
باطری ماشین هیوندای آزرا

باطری ماشین هیوندای آزرا


در این مقاله از باتری کار می خواهیم راجب ماشین آزرا گرنجور و باطری مناسب این خودرو صحبت کنیم.

زمانی که هیوندای آزرا به بازرا های جهانی عرضه شد، عنوان سری 5 کره ای را گرفته است. اگر از نزدیک خودروی آزرا را مشاهده کرده باشید، متوجه می شوید چهره ای خشمگین اما شیک و شکیلی دارد. مانند چراغ های ساده و کشیده و بدون منحنی، به دلیل اینکه هر فرد یا شخصی سلیقه متفاوتی دارد، طراح این خودرو سعی خود را کرده است تا هر فرد با هر سلیقه ای این خودرو را بپسندد. و چراغ های عقب این خودرو به یک دیگر متصل هستند. و به کمک دو خروجی اگزوز، نمایی کلاسیک را برای آزرا درست کرده.

داخل این خودرو دو حافظه برای تنظیمات صندلی وجود دارد، ترمز دستی به کمک پدالی در سمت چپ و نزدیک فعال می شود و جای ترمز دستی بین دو صندلی جای دو لیوان طراحی شده است. دسته دنده بر خلاف همه اجزای آزرا کوچیک است. موتور این خودرو کاملا آرام است و سر و صدایی از آن به داخل کابین منتقل نمی شود.

 برای باطری ماشین هیوندا آزرا باطری اسیدی بهتر است یا باطری اتمی؟

باطری های اتمی چون عمر بیشتری نسبت به باطری های اسیدی دارند همچنین آلودگی کمتری تولید می کنند و نیاز به کنترل و نگه داری ندارند قطعا باطری مناسب تری برای هیوندا آزرا می توانند باشند و شما می توانید باتری مناسب آن و قیمت باطری ماشین را در سایت باتری کار مشاهده کنید

باتری فابریک هیوندا آزرا باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

مشخصات فنی باطری هیوندا آزرا 

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 70  آمپر

·        فضای جای گیری 22.5 * 17.6 * 25.7سانتی متر

قیمت باتری هیوندا آزرا به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو هیوندا آزرا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.