منو
باطری ماشین نیسان تیانا

باطری ماشین نیسان تیانا


در این مقاله از باتری کار می خواهیم راجب ماشین نیسان تیانا و باطری مناسب این خودرو صحبت کنیم

باتری فابریک نیسان تیانا باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

مشخصات فنی باطری نیسان تیانا

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 60  آمپر

·        فضای جای گیری  19 * 17.5 * 24.2 سانتی متر

نیسان تیانا یک سدان متوسط ژاپنی است که نخستین بار در سال 2003 رونمایی شد و هم اکنون نیز نسل سوم آن بر روی خطوط تولید کمپانی قرار دارد.

نیسان تیانا تا کنون در قالب سه نسل به دست خریداران بین المللی رسیده که نسل دوم آن توانست ابتدا به صورت وادراتی و سپس از سال 1389 با مدل های مونتاژ شده توسط شرکت پارس خودرو در اختیار مشتریان ایرانی نیز قرار بگیرد.

نیسان تیانا شاید از لحاظ ظاهری در مقابل سدان های مدرن و جذابی همچون رنو تلیسمان حرف چندانی برای گفتن نداشته باشد، اما در مجموع به نسبت خودرویی که در سال 2007 تولید شده است از طراحی دل چسبی برخوردار است.

ورود نیسان تیانا به بازار ایران در پی توقف تولید ماکسیما رخ داد، در حقیقت پارس خودرو قصد داشت که نیسان تیانا را جایگزین سدان خاطره انگیز ژاپنی کرده  و آن را نیز برای سال های زیادی رویی خط تولید نگه دارد. اما نیسان تیانا به دلایل مختلفی از جمله قیمت گذاری نادرست از سوی پارس خودرو، توانست تیراژ تولید بالای نیسان ماکسیما راتکرار کند.

اگر می خواهید از آمپراژ  باطری ماشین ماکسیما اطلاع داشته باشید سری به مقالات باتری کار بزنید و بهترین باطری ماشین با قیمت مد نظر خود را میتوانید خریداری کنید.

طراحی ظاهری نیسان تیانا

در قسمت چهره و نمای روبه روی این خودرو از چراغ های نسبتا بزرگ با طراحی ساده اما زیبا استفاده شده که از زاویه جانبی نیز به خوبی قابل رویت هستند و دو طرف یک جلو پنجره ذوزنقه مانند کرومی حاوی نوار های کرومی و لوگوی نیسان را به تسخیر خود در آورده اند.  

قیمت باتری نیسان تیانا به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو نیسان تیانا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.