منو
باطری ماشین ساینا

باطری ماشین ساینا


در این مقاله از سری مقالات باتری کار به سراغ یکی از محبوب ترین شاسی بلند های بازار کشور رفته ایم و قصد داریم شما مخطبین گرامی را با باطری ماشین ساینا آشنا کنیم.

اگر قصد خرید باتری ماشین این شاسی بلند قدرتمند را دارید با ما همراه باشید.

باتری فابریک ساینا باتری های55 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 55 است.

ساینا یکی از سدان های ایرانیزه شرکت سایپا است که در سال 1395 تا کنون در سبد محصولات شرکت سایپا قرار دارد.  این خودرو به نوعی نمونه فیس لیفت تیبا صندوق دار محسوب می شود، با هدف عرضه محصولی به مراتب مدرن تر و زیبا تر در اختیار خریداران ایرانی قرار گرفته است.

طراحی ظاهری و بدنه

سبک طراحی تیبا، به شدت میانه روی و خسته کننده به نظر می رسد. در مقابل، تلاش شده است تا ظاهر بیرونی ساینا، اسپرت و جوان پسند باشد.

از نمای رو به رو چراغ های اسپرت با گوشه های تیز و تقریبا بدون منحنی، چشم گیر ترین مشخصه ی ساینا هستند. این محصول، البته مجهز به LED و نوار روشنایی روز نیست، همچنین از کاسه چراغ کریستالی سنتی استفاده می کند که شباهت هایی با پراید امروزی دارد.

قیمت باتری ماشین ساینا به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو ساینا کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.