منو
باطری ماشین تویوتا کمری

باطری ماشین تویوتا کمری


باتری کار سامانه فروش اینترنتی باطری ماشین در این مقاله راجب باطری ماشین تویوتا کمری صحبت خواهد کرد.

باتری فابریک تویوتا کمری باتری های60 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 60 است.

مشخصات فنی باطری تویوتا کمری

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ : 60  آمپر

·        فضای جای گیری  23 * 18 * 30سانتی متر

تویوتا کمری خودرویی است که در سال 2006 تا کنون در تویوتا، آپچی و سن پترزبورگ تولید شده است.

نخستین نسل از خودروی تویوتا کمری یک خودروی سواری کامپکت با جثه ای نسبتا کوچک محسوب می شد.

البته از آن خودروی کمری به عنوان یکی از محصولات جانبی خودروی سلیکا به بازار عرضه شد و هویت مستقلی نداشت. به هر حال پس از تولید نخستین نسل از خودروی تویوتا کمری این خودرو به تدریج مسیر اصلی خود در صنعت خودروسازی را یافت و پس از آن به شکل پیوسته در همان مسیر به حرکت ادامه داد.

تویوتا کمری 2021 به طور رسمی با تعداد زیادی به روز رسانی رونمایی شد و به زودی وارد بازار می شود. خودروی تویوتا کمری تقریبا 40 سال مقاومت  دارد و مدل فعلی آن از سال 2017 به بعد بدون تغییر باقی مانده بود.

یکی از تیپ های جدید برای سال 2021، نسخه هیبریدی تویوتا کمری با نام xse هیبرید است. خودروی هیبریدی تویوتا کمری xse تقریبا مانند نسخه سنتی بنزینی xse می باشد. پیشنهاد باتری کار برای این خودروی هیبریدی باطری ماشین EFB با آمپراژ 70 یا 60 آمپر می باشد زیرا خودروی های هیبریدی به دلیل استارت فراوانی که می خورد نیاز به باتری با قدریت بالاتری دارد سپاهان باتری برای همچین خودروی هایی باطری ماشین با تکنولوژی EFB را تولید کرده است .

قیمت باتری تویوتا کمری به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار پیشنهاد میکند سری به مقاله باتری و درجه بندی آن بزنید زیرا در آن مقاله کاملا توضیح داده شده است که شما برای اینکه آمپر خودرو خود را پیدا و تشخیص بدهید باید چه کار بکنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو تویوتا کمری کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود.