منو
باطری ماشین تویوتا لندکروز

باطری ماشین تویوتا لندکروز


در این مقاله از سری مقالات باتری کار به سراغ یکی از محبوب ترین شاسی بلند های بازار کشور رفته ایم و قصد داریم شما مخطبین گرامی را با باطری ماشین تویوتا لندکروز آشنا کنیم

اگر قصد خرید باتری ماشین این شاسی بلند قدرتمند را دارید با ما همراه باشید.

باتری فابریک تویوتا لندکروز باتری های70 آمپر است که شرکت سپاهان باتری( اوربیتال وان سیلور، سوزوکی) و صبا (واریان) برند های خوبی برای این نوع باتری با آمپراژ 70 است.

مشخصات فنی باطری تویوتا کمری

·        ولتاژ : 12 ولت

·        آمپراژ :70 آمپر

·        فضای جای گیری   22.5 * 17.6 * 25.7سانتی متر

خودروی تویوتا لندکروز بدون شک همین یک نام برای نشان دادن تاربخ افتخار آمیز تویوتا کافی است.

لندکروز سری 200 از سال 2008 در بازار جهانی عرضه شد و تولدی آن تا به امروز نیز در نسخه های متنوع ادامه دارد. در سال 2012 نمونه فیس لیفت پنجمین نسل از تویوتا لند کروز نیز به بازار کشورمان راه یافت و عرضه آن تا سال 2015 نیز ادامه داشت.

علت نام گذاری این خودرو به این دلیل است که وقتی شرکت تویوتا خواست آن را به بازار های خارجی صادر کند متوجه شد که این خودرو رقیبی سر سخت به نام لندروور خواهد داشت. پس نام آن را طوری گذاشت که بتواند با خودروی لندروور رقابت کند. یعنی لندکروز.

نمونه اولیه لندکروز j200 در دو مدل 6 و 8 در بازار ایران عرضه شد، ولی مدل فیس لیفت آن تنها با موتور 6 سیلندر در بازار یافت یافت می شود. البته در نسخه فیس لیفت، تویوتا بهینه سازی هایی را بر روی موتور لندکروز انجام داد تا قدرت خروجی آن افزایش پیدا کند.

طراحی ظاهری تویوتا لندکروز

در نمای روبه رو شاهد چراغ های بزرگی هستیم که به واسطه دو طرف یک جلو پنجره با نوار های کرومی مزین به لوگوی تویوتا را به تسخیر خود آورده و بخش اعظم نیمه بالایی چهره لندکروز را در سیطره دارند. طراحی سپر نیز در عین سادگی جلوه ای قابل قبول و متناسب با سایر المان ها برای چهره تویوتا لندکروز رقم زده است. نمای جانبی لندکروز حالتی کلاسیک داشته و ضمن ارائه ظاهر متقاعد کننده، از برخی حجم پردازی های متناسب نیز بهره مند شده تا سادگی این قسمت کمتر به نظر برسد و نمای خوش فرم تری برای این خودرو فراهم آورده شود.

قیمت باطری ماشین تویوتا لندکروز به چند عامل بستگی دارد.

1.     کشور سازنده باتری ماشین

2.     شرکت سازنده باتری

3.     نوع اتمی یا اسیدی بودن باتری

4.     ظرفیت آمپراژ

5.     تاریخ اعتبار گارانتی

6.     تاریخ سال ساخت

مزایای نصب باتری توسط سپاهان باتری :

گارانتی تعویض باتری نصب شده:

 باطری های نصب شده دارای گارانتی تعویض هستند. باطری نصب شده در صورتی که مشکل داشته باشد، تعویض خواهد شد.

نصب باطری با تاریخ تولید :

کارایی یک باطری تاریخ گذشته به مراتب کم تر از یک باطری با تولید جدید است. حتی زمان انباشته کردن باتری نیز ، ممکن است باتری قدرت خود را از دست بدهد. پس پیشنهاد می شود باتری هایی که در شش ماه اخیر تولید شده اند را خریداری کنید.

باتری کار به عنوان یک استارت آپ تخصصی و امداد باتری در زمینه فروش باطری ماشین و ارائه انواع باتری ماشین به فعالیت می پردازد. حمل، نصب و تست دینام و سیستم برقی خودرو تویوتا لندکروز کاملا رایگان بوده و به جز هزینه باتری شما هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد. و همچنین تعویض باتری ماشین در محل انجام می شود


برای خرید باطری ماشین همین الان اقدام کنید.